ارتش در آماده باش کامل برای کمک به زلزله‌زدگان است

امیر فرهاد آریان‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از آمادگی کامل ارتش برای کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبرداد.

امیر آریان‌فر ابراز داشت: با توجه به زلزله ۶٫۴ ریشتری چهارم آذرماه که بار دیگر غرب کشور خصوصا مناطق زلزله زده آبان ماه سال گذشته را به لرزه در آورد، بلافاصله به همراه تعدادی از نیروهای ارتش خود را به مناطق سرپل ذهاب و قصرشیرین رساندیم و در آنجا دستوارت لازم صادر و اجرایی شد.

فرمانده ارتش در غرب کشور تاکیدکرد: با هماهنگی فرمانداران مناطق زلزله زده، ۲۵ دستگاه آمبولانس به همراه پزشک و دیگر پرسنل خدمات‌رسان به منظور مداوا و انتقال مصدومان احتمالی اعزام کرده‌ایم.

امیر آریان فر از دیگر خدمات ارتش را از شب گذشته تا این ساعت اعزام ۲۰ دستگاه تانکر آب به مناطق، آمادگی ۲۰ دستگاه تانکر سوخت، اعلام آماده باش به پرسنل بیمارستان ۵۲۰ کرمانشاه، اعلام آماده باش به پایگاه رزمی هوانیروز کرمانشاه، اعلام آماده باش به تیپ ۱۸۱زرهی، اعلام آماده باش به تیپ ۲۸۱ زرهی فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه غرب و اعلام آماده باش به گروه ۴۱۱ مهندسی رزمی که بنا به نیاز به مناطق زلزله زده اعزام می شوند.

انتهای پیام/الف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *