انتشار مطالب اخیر منتسب به آیت‌الله جوادی‌آملی بی‌اخلاقی بود/ سایت اسراء مرجع اصلی سخنان ایشان است

حجت‌الاسلام جعفریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به نشر تحلیل‌هایی در فضای مجازی پیرامون سخنان و توصیه‌های آیت‌الله جوادی‌آملی خطاب به وزیر تعاون و مجموعه اجرایی دولت اظهار کرد: ملاک تأیید سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی فقط سایت موسسه اسراء است.

وی افزود: تنها آن دسته از مطالبی که پیرامون سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی در سایت اسراء منتشر می‌شود صحیح است و مطالبی که در منابع دیگر از ایشان نقل می‌شود مورد تأیید دفتر ایشان نیست.

مسؤول دفتر آیت‌الله جوادی‌آملی با انتقاد از تقطیع، نقل به مضمون و برداشت‌های شخصی از سخنان این مرجع عنوان کرد: سخنانی که در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به آیت‌الله جوادی‌آملی منتسب می‌شود تقطیع شده و مورد بهره‌برداری ابزاری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تقطیع، تغییر و تحلیل نادرست سخن مراجع و علما که افراد زیادی از جامعه به سخنان ایشان چشم‌ دوخته‌اند عملی غیراخلاقی است.

جعفریان با بیان اینکه دیدار رسمی با وزیر تعاون صورت گرفته و ایشان توصیه‌هایی را در خصوص اشتغال، مسئله اقتصاد مقاومتی و… داشتند، خاطرنشان کرد: اگر احساس شود تحلیل‌های بی‌مورد و بهره‌برداری‌های ابزاری از سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی سبب تضعیف نظام یا بر هم زدن افکار عمومی شود موضع‌گیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *