ترکاشوند: شاگردانم مقابل شهرداری به بازی برگشتند و پیکان پیروز شد

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد ترکاشوند پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش برابر شهرداری ورامین در مورد این مسابقه اظهار داشت: ست اول بازی را به حریف واگذار کردیم و دلیل این اتفاق فشاری بود که هواداران ورامینی به ما وارد کردند. از نظر روحی شرایط خوبی نداشتیم به همین دلیل در ست اول نتیجه را به حریف واگذار کردیم، اما به شاگردانم تبریک می‌گویم که توانستند در ادامه به بازی برگشته و پیروز مسابقه شوند.

وی ادامه داد: ورامین تیم بسیار خوبی است اما این تیم هم نقطه ضعف‌هایی دارد که ما سعی کردیم در جریان بازی به خوبی از این نقاط ضعف استفاده کنیم. بعد از واگذاری ست نخست و مسابقه توانستیم سه ست دیگر را به نام خود ثبت کنیم برای رسیدن به این هدف سرویس های بسیار خوبی زدیم و خوشبختانه توانستیم بازی را به سود خود تمام کنیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان در مورد عملکرد شاه علی پشت‌خط‌زن سوم این تیم در بازی برابر شهرداری ورامین عنوان کرد: شاه علی هیچ تجربه لیگ برتری ندارد. ما این بازیکن را از رده جوانان به ترکیب خود اضافه کرده ایم. با توجه به مصدومیت آرمین رنجبر سعی کردیم بیشتر از جوانان خود استفاده کنیم. شاه علی در بازی امروز پاس های زیادی نگرفت اما با فکر بازی کرد و توانست موثر باشد.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *