توضیح رئیس کمیته داوران درباره حاشیه عجیب هفته سوم لیگ برتر ماجرای درخواست تخلیه هتل را پیگیری می‌کنیم/ هیأت فوتبال تهران کم‌کاری کرده است

فریدون اصفهانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه از تیم داوری بازی سایپا و ذوب آهن خواسته می‌شود که ساعت ۱۲ ظهر روز بازی اتاق‌ها را تخلیه کنند؛ اظهار داشت: این گونه اتفاقات ناخوشایند است و امیدواریم دیگر تکرار نشود و این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هیأت‌های فوتبال استان‌ها وظیفه دارند که میزبان داوران و ناظر داوری مسابقات لیگ باشند و زمینه اسکان آنها را فراهم کنند، گفت: هیأت فوتبال تهران در مورد داوران سایپا و ذوب‌آهن کم‌کاری کرده است.

وی با بیان اینکه داوران باید بدون دغدغه فقط به فکر قضاوت دیدار باشند، افزود: هیأت‌های فوتبال استان‌ها باید روز قبل از بازی وارد شهر میزبان شده و اسکان یابند و صبح روز پس از دیدار آنجا را ترک کنند.

اصفهانیان با بیان اینکه اگر دیدار به هر دلیل مثلا ۲۴ ساعت تعویق بیفتد باید زمینه اسکان داوران نیز فراهم شود، ادامه داد: هیأت فوتبال میزبان باید در این زمینه تلاش کرده و اجازه ندهد مشکلی برای داوران پیش بیاید.

انتهای پیام/الف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *