تیم‌های راه‌یافته لیگ برتری کاراته مردان و بانوان به نیمه نهایی مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم لیگ برتر امروز جمعه ۹ آذرماه در سالن غدیر نیروی انتظامی پیگیری شد و در گروه یک تیم های باشگاه فرهنگی مقاومت و مارال چرم و از گروه ۲ عقاب شوبوکان و شهرداری بندرانزلی به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج کسب شده در این هفته:
گروه یک/
اسکلت بتونی ۳- باشگاه مقاومت ۱۸ 
پاس کن شی کان صفر- مارال چرم ۲۱ 
مارال چرم ۹- باشگاه مقاومت ۱۲
اسکلت بتونی ۱۰- پاس کن شی کان ۱۰ 
پاس کن شی کان ۵- باشگاه مقاومت ۱۱
مارال چرم ۲۱ – اسکلت بتونی صفر 

گروه ۲/
عقاب شوبوکان ۹- شهرداری بندرانزلی ۱۲
پاس قم ۱۴- گلستان ۵
پاس قم ۶- هیات کارته اصفهان ۱۵
گلستان ۶- شهرداری بندرانزلی ۱۵
گلستان ۳- عقاب شوبوکان ۱۸
شهرداری بندرانزلی ۱۲- هیات کاراته اصفهان ۹
شهرداری بندرانزلی ۳- پاس قم ۱۸
هیات کاراته اصفهان ۴- عقاب شوبوکان ۱۶
هیات کاراته اصفهان ۱۰- گلستان ۱۰
عقاب شوبوکان ۱۲- پاس قم ۹

برترینهای هفته:
مربی برتر: باقری از تیم شهرداری بندرانزلی
تیم اخلاق: هیات کاراته اصفهان 
بازیکن برتر: مهدی نصرالهی از تیم عقاب شوبوکان بروجرد
تیم برتر: عقاب شوبوکان بروجرد

*صعود ۴ تیم به نیمه نهایی لیگ برتر کاراته بانوان 

هفته چهارم لیگ برتر بانوان امروز برگزار شد و ۴ تیم راه یافته به فینال مشخص شدند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، هفت چهارم لیگ برتر کاراته بانوان امروز جمعه ۹ آذرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از گروه یک تیم الو پرده گیلان، از گروه ۲ تیم شهرداری سمنان، از گروه ۳ تیم شاتوده گستر سنندج و از گروه ۴ باشگاه البرز شیراز به دور نیمه نهایی صعود کردند.

نتایج کسب شده در این هفته بدین ترتیب است:

گروه یک /

مرحله اول: هیات کاراته کبودرآهنگ – استراحت

آکادمی نریمان ۳ – الو پرده گیلان ۱۵ 

مرحله دوم: الو پرده گیلان – استراحت

هیات کاراته کبودرآهنگ ۸ – آکادمی نریمان ۱۱ 

مرحله سوم: آکادمی نریمان – استراحت

الو پرده گیلان۱۸ – هیات کاراته کبودرآهنگ ۳

 

گروه دو/

مرحله اول: شهرداری سمنان – استراحت

هیئت کاراته خراسان رضوی ۸- نیک نژاد ۱۱

مرحله دوم: نیک نژاد – استراحت

شهرداری سمنان ۱۷- هیئت کاراته خراسان رضوی ۲

مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی – استراحت

نیک نژاد ۲- شهرداری سمنان ۱۷

گروه ۳/ 

مرحله اول: شیتوریو اینوئی ها مازندران – استراحت 

هیات کاراته لرستان ۲- شالوده گستر سنندج ۱۷

مرحله دوم: شالوده گستر سنندج – استراحت

شیتوریو اینوئی ها مازندران ۶- هیات کاراته لرستان ۱۲

مرحله سوم: هیات کاراته لرستان – استراحت 

شالوده گستر سنندج ۸ – شیتوریو اینوئی ها مازندران ۸ برنده شیتوریواینوئی ها مازندران

 

گروه ۴/ 

مرحله اول: ستارگان شمال – استراحت

باشگاه البرز شیراز ۲۱- شیتوریو اینوئی ها خوزستان صفر

مرحله دوم: شیتوریو اینوئی ها خوزستان – استراحت

ستارگان شمال ۹- باشگاه البرز شیراز ۱۲

مرحله سوم: باشگاه البرز شیراز – استراحت

شیتوریو اینوئی ها خوزستان صفر- ستارگان شمال ۲۱

انتهای پیام/ر

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *