راننده بیل مکانیکی پیمانکار حرم هم‌چنان مشغول به کار است/ تصویر منتشرشده آرشیوی و مربوط به فرد دیگری است

مصطفی آجرلو مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، گفت: برای راننده بیل مکانیکی شرکت پیمانکار حرم هیچ حادثه‌ای رخ نداده است.

وی افزود: راننده بیل مکانیکی شرکت پیمانکار حرم که در حین کار با جسدی مواجه شده و تصویرش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نه دستگیر شده و نه آسیبی به او رسیده و وی مانند روزهای گذشته مشغول کار خود در این پروژه است.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستانه مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) تصریح کرد:‌از نخستین لحظات انتشار تصویر جسدی در کارگاه ضلع غربی حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) شایعات متعددی در خصوص راننده بیل مکانیکی مطرح شد و در راستای این دروغ پردازی برای تائید این مدعا حتی تصویر آرشیوی از فرد دیگری با لباس قرمز در شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی بیگانه منتشر شد. این در حالی است که این شایعه مانند دیگر شایعات و خبرهای غلط از اساس کذب و ساختگی می‌باشد.

آجرلو در پایان خاطرنشان کرد: برخی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های بیگانه برای تولید شایعات دست به هرگونه اطلاعات غلط و شایعه‌ای می سازند و می‌کوشند موجب انحراف افکار عمومی از اطلاعات واقعی شوند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *