رزمایش اقتدار عاشورایی در ارومیه آغاز شد/ شرکت ۴۰ هزار بسیجی گردان‌های بیت المقدس

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی صبح امروز ضمن اعلام رمز عملیات افزود: این رزمایش امروز با تجمع بسیجیان در خیابان امام خمینی (ره) ارومیه آغاز و با اعزام به اردوگاه‌های آموزشی جهت کسب آموزش‌های مختلف سیاسی، عقیدتی، اصول تاکتیک و ضد تاکتیک و رزمی به صورت علمی و عملی ادامه می یابد.

وی بیان کرد: رزمایش محمد رسول الله (ص) با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت برگزار می شود و فردا، جمعه ۳۷ گردان بیت المقدس در ۱۷ شهرستان استان با محوریت ستون کشی، اردو کشی، استقرار در مکان ها و اردوگاه های مشخصه این رزمایش را برگزار می کنند.

وی اضافه کرد: در این رزمایش، گردان‌های حاضر پس از آموزش، راهپیمایی شبانه ای را برای حضور در مراسم دعای کمیل انجام می دهند.

وی ادامه داد: در مرحله پیشین رزمایش محمد رسول الله (ص) که از نهم شهریورماه جاری آغاز شده است، دانشجویان و دانش آموزان برای کمک به مردم محروم و روستایی در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و پزشکی در روستاها حاضر شده اند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: در این رزمایش خدمت، ۳۲۰ گروه جهادی با شرکت ۶ هزار و ۵۰۰ دانشجو و دانش آموز حضور دارد.

 شهسواری افزود: این مرحله از اردوهای جهادی تا ۲۹ شهریور ماه جاری ادامه می یابد.

وی ادامه داد: مرحله سوم این رزمایش نیز از پنجم مهرماه امسال در هفته دفاع مقدس با تجمع بزرگ و ۴۰ هزارنفری بسیجیان گردان‌های بیت المقدس در ورزشگاه تختی ارومیه اجرا می شود.

وی بیان کرد: این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و با هدف تقویت روح حمایت مردم از انقلاب و نظام و اثبات این حقیقت برگزار می‌ شود.

 شهسواری افزود: مایوس کردن دشمن از تغییر در نظام، تقویت روحیه دفاع کننده بسیج و تقویت انسجام ملی از اهداف دیگر این رزمایش است.

انتهای پیام/الف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *