رهبری برای دیوانه ای مثل ترامپ اهمیتی قائل نیستند که بخواهند به وی پاسخ دهند

محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری در پی سخنان قاطعانه رئیس جمهور در جمع سفرای کشور خطاب به ترامپ، اظهار داشت: رئیس جمهور در این دیدار بیان کرد که امروز سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردهای ملت ندارد؛ که به واقع سخن درستی است.

وی افزود: در این سخنان اشاره شد که ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم ؛ با دم شیر بازی نکنید، پشیمان کننده است که پس از آن ترامپ در توئیتی به سخنان روحانی واکنش نشان داد و بار دگر ایران را تهدید کرد اما بداند با این تهدیدها راه به جایی نخواهد برد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس اضافه کرد: ترامپ و دولت آمریکا از هر حربه‌ای که توانستند علیه ایران اسلامی استفاده کردند تا ملت ما را به زانو در آورند و حال که نتیجه ای نگرفته رو به تهدیدات زبانی آورده اند اما با قاطعیت به آنها می‌گوییم کور خوانده‌اند.

عزیزی برهمین اساس اضافه کرد:‌ ملت ایران و مسئولان ما و در راس همه رهبر انقلاب برای شخصیت دیوانه ای مانند ترامپ اهمیتی قائل نیستند که اصلا بخواهند به مزخرفات وی پاسخی دهند.

وی ادامه داد: ما طی ۴۰ سال از گذشت انقلاب شکوهمند اسلامی روزهای پرفراز و نشیبی را گذرانده‌ایم و طی این سال‌ها ادبیات تهدید ایران بر زبان مسئولان کاخ سفید جاری است ولی هیچکدام آنها تاکنون نتوانسته اند طرفی ببندند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *