سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد گام بلند دانشگاه فرهنگیان برای جذب ۲۴ هزار دانشجو معلم و ۱۷ هزار مهارت‌آموز

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، امروز از پردیس‌های استان قزوین بازدید کرد.

وی در جمع مسؤولان دانشگاه فرهنگیان استان قزوین، اقدامات عمرانی انجام شده در ۲ پردیس را رضایت‌بخش دانست و اظهار کرد: این رضایت و خرسندی حکایت از نشاط، اتفاق نظر و همراهی و همکاری همکاران با مدیریت استانی در دانشگاه دارد.

وی تصریح کرد: دغدغه مسؤولان دانشگاه فرهنگیان توجه بیش از پیش به کیفیت امور است، بنابراین در کنار آن چه به ظاهر زیبا می‌آید، دقت در محتوا و کیفیت‌مداری، لازم و ضروری است.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه فرهنگیان خاطر نشان کرد: اعتقاد مدیران و کارشناسان دانشگاه استقرار بیش از پیش کیفیت در دانشگاه است لذا توسعه و اشاعه این مهم از الزامات دانشگاه به شمار می‌رود.

وی مدیریت پردیس استان قزوین را مسئول و برگزار کننده آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده ۲۸ طی ۲۴ مرداد ماه سال جاری در این استان دانست و با اشاره به حضور ۲۵۰ نفر مهارت آموز  در استان برای شرکت در آزمون، اطلاع‌رسانی و توجیه مخاطبان برای ثبت‌نام به موقع را از اهم موارد برشمرد.

کچوئیان، از تحصیل ۱۰۰۰ دانشجوی جدید طی مهر ماه ۱۳۹۷ در استان قزوین خبر داد و گفت: با گام بلند دانشگاه فرهنگیان در راستای جذب ۲۴ هزار دانشجو از طریق کنکور سراسری و ۱۷ هزار مهارت آموز ماده ۲۸، تلاش و کوشش هر چه بیشتر برای بهبود مستمر فعالیت‌ها و اجرای صحیح و به‌هنگام برنامه‌های حاکم بر دانشگاه الزامی است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *