سقوط نوشاد عالمیان و کاپیتان تیم‌ملی/ نزول نفر اول بانوان

به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون جهانی تنیس روی میز آخرین رده بندی پینگ پنگ بازان برتر جهان در سال میلادی ۲۰۱۸را در حالی منتشر کرد که در آن نمایندگان کشورمان اکثرا با سقوط مواجه شده‌اند.
در بخش مردان نیما عالمیان مرد شماره یک تنیس روی میز کشورمان بدون تغییر در جایگاه ۶۶ باقی مانده است و نوشاد عالمیان بعد از برادر خود با دو پله سقوط در رتبه ۷۴ جهان ایستاده است. میعاد لطفی بعد از نوشاد با سه پله سقوط در رتبه ۲۴۹ و افشین نوروزی با ۹پله سقوط در جایگاه رتبه ۲۶۲ و امین احمدیان با ۵ پله سقوط در جایگاه ۲۹۰ قرار گرفته‌اند.

*صعود نفر اول تنیس روی میز بانوان

در بخش بانوان مهشید اشتری بانوی اول تنیس روی میز کشورمان با ۶ پله صعود در جایگاه ۱۷۶ و ندا شهسواری با ۹ پله سقوط در جایگاه ۲۰۴ و مریم صامت با ۱۰۳ پله سقوط در جایگاه ۴۵۹ و صبا صفری با یک پله سقوط در جایگاه ۵۵۹ و پریناز حاجیلو بدون تغییر در جایگاه ۷۴۱ قرار گرفته است.

* خیام ثابت ماند، صفایی سقوط کرد

در بخش نوجوانان پسر رادین خیام بدون تغییر در جایگاه ۶ و نوید شمس با سه پله صعود در جایگاه ۲۵ و محمد موسوی با ۱۸ پله سقوط در جایگاه ۱۵۸ و محمد امین صمدی با ۲۱ پله سقوط در جایگاه ۲۴۱ و محمد جواد سهرابی با ۱۰ پله سقوط در جایگاه ۲۸۸ و مبین علیپور با پنج پله سقوط در جایگاه ۳۱۳ قرار گرفته است.

در بخش نوجوانان دختر شیما صفائی با سه پله سقوط در جایگاه ۲۲۰ و کیمیا رستمی با ۱۱ پله سقوط در جایگاه ۴۱۵ و صبا سراجی با ۳۳ پله سقوط در جایگاه ۵۸۲ جهان قرار گرفته است.
در بخش جوانان پسر امین احمدیان با یک پله صعود در جایگاه ۱۶ و امیررضا عباسی با چهار پله سقوط در جایگاه ۳۶ و رادین خیام بدون تغییر در جایگاه ۹۲ و حمید شمس با ۲۵ پله سقوط در جایگاه ۱۳۸قرار گرفته اند.
انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *