شاهین‌طبع: استرالیا کاملا بهتر از ما بود/ حدادی به دلایل شخصی با ما نبود

به گزارش خبرگزاری فارس، مهران شاهین‌طبع پس از شکست مقابل استرالیا در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی بسکتبال در نشست خبری اظهار داشت: استرالیا تیم بسیار قدرتمندی است و ما احترام زیادی برای آنها قائل هستیم و در این مسابقه بهتر از ما بودند. شوت سه‌امتیازی زیادی از دست دادیم و در ریباند خوب نبودیم، اما در سوی دیگر استرالیا بهتر عمل کرد و با استفاده از شرایط میزبانی برنده شد. استرالیا کاملا بهتر از ما بود.

وی با اشاره به مسافت زیاد عنوان کرد: سفر از غرب به شرق روی کار ما تاثیر گذاشت و سخت آیت که در ۲، ۳ روز بخواهید به اختلاف ساعت عادت کنید

او در پاسخ به سوال خبرنگار استرالیایی که درباره نبودن حامد حدادی و اینکه در پنجره بعدی خواهند بود یا خیر، گفت: ما چند بازیکن را تغییر دادیم. حدادی به دلایل شخصی همراه ما ما نبود. ما تیم جوانی داریم و بازی به بازی بهتر می‌شویم. با همین تیم کارمان را ادامه می‌دهیم و قطعا این بازیکنان در بازی بعد با فیلیپین بهتر از امروز خواهند بود.

شاهین‌طبع در پاسخ به خبرنگاری که درباره عدم حضور زنان در ورزشگاه‌های ایران پرسید توضیح داد: من مربی‌ام نه یک سیاست‌مدار. همه ما به تصمیم‌های دولتی احترام می‌گذاریم. به هر حال فرهنگ‌ها متفاوت است و باید به آن احترام گذاشت اما در ایران نیز بانوان زیادی وارد ورزشگاه می‌شوند. بانوان می‌توانند بازی‌های بسکتبال را تماشا کنند. با این حال ورزش یک چیز است و سیاست چیز دیگر.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *