مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نفرات برتر اوزان ۱۰ گانه مشخص شدند + نتایج کامل مسابقات

به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.

نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابت‌ها، مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود را بدست می‌آورند.

اسامی نفرات برتر و نتایج دیدارهای نهایی و رده بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
جواد فرازفاروجی (خراسان جنوبی) – مسلم نادری خادم (خراسان رضوی)، برنده (ضربه فنی)
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) – رامین باستان (تهران)، برنده (مرادخانی به علت مصدومیت ادامه نداد)

فینال: مسلم نادری خادم، برنده – رامین باستان (۶ بر ۷ – ضربه فنی)

رده بندی: جواد فرازفاروجی، برنده – امین مرادخانی (مرادخانی بدلیل مصدومیت ادامه نداد)

۶۰ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
شیرزاد بهشتی طلا (تهران) – محمد فقیری (توابع تهران)
کیانوش غضنفریان (مازندران) – رضا عباسی (البرز)، برنده (صفر بر ۱۰)

فینال: محمد فقیری – رضا عباسی، برنده (صفر بر ۸)

رده بندی: شیرزاد بهشتی طلا –

کیانوش غضنفریان –

۶۳ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
میثم دلخانی (فارس) – محسن حاجی‌پور (مازندران)، برنده (یک بر ۳)
سامان عبدولی (خوزستان) – محمد نوربخش (تهران) (یک بر ۴)

فینال: محسن حاجی‌پور – محمد نوربخش، برنده (۲ بر ۳)

رده بندی: میثم دلخانی، برنده – امید قادری (۹ بر صفر)

۶۷ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
محمدرضا گرایی (فارس)، برنده – نیما اسماعیلی (تهران) (ضربه فنی)
وحید میرفتح الهی (توابع تهران) – حسین اسدی (خوزستان)، برنده (۳ بر ۶)

فینال: محمدرضا گرایی – حسین اسدی، برنده (صفر بر ۸)

رده بندی: نیما اسماعیلی – امین سوری، برنده (۳ بر ۶)

وحید میرفتح الهی – حامد تاب، برنده (۴ بر ۷)

۷۲ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
اشکان سعادتی‌فر (تهران) – عرفان سعادتی‌فر (تهران)، برنده (۸ بر صفر)
مهدی زیدوند (البرز) – برومند اصلان (مرکزی)، برنده (۵ بر یک)

فینال: عرفان سعادتی‌فر – برومند اصلان، برنده (یک بر ۴)

رده بندی: اشکان سعادتی‌فر – اصغر عالی محمودی، برنده (صفر بر ۹)

مهدی زیدوند، برنده – علی ارسلان ()

۷۷ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
محمد شُربی نیازی (خوزستان)، برنده – افشین اسلامی (مازندران) (۷ بر ۴)
مهرداد بهرامی (تهران) – رسول گرمسیری (خوزستان)، برنده (یک بر ۴)

فینال: محمد شُربی نیازی – رسول گرمسیری، برنده (یک بر ۳)

رده بندی: افشین اسلامی – سیاوش دوستداریان، برنده (۶ بر ۱۱)

پژمان پشتام، برنده – مهرداد بهرامی (۹ بر یک)

۸۲ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
کیوان رضایی (فارس) – مهدی محمدزاده (مازندران)، برنده (ضربه فنی)
مهدی ابراهیمی (قم)، برنده – عباس مهدیزاده (اصفهان) (۵ بر صفر)

فینال: مهدی ابرهیمی، برنده – مهدی محمدزاده (۵ بر یک)

رده بندی: عباس مهدیزاده – ابوالفضل صاحبکاری، برنده (۴ بر ۶)

کیوان رضایی، برنده – محمد ابراهیمی (۴ بر ۳)

۸۷ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
ایمان انصاری (تهران) – مهدی فلاح (تهران)، برنده (صفر بر ۷)
علی قیطاسی (قم) – مهدی بالی (مازندران)، برنده (۵ بر ۷)

فینال: مهدی بالی – مهدی فلاح، برنده (بالی ۲ بر یک جلو بود، اما بدلیل مصدومیت ادامه نداد)

رده بندی: علی قیطاسی، برنده – ایمان انصاری (۳ بر ۲)

۹۷ کیلوگرم:
نیمه نهایی:
علی اکبر حیدری (قم)، برنده – امیرحسین حسینی (مازندران) (۷ بر ۴)
محمد یگانه (ایلام) – امیرحسین می۲ری (کرمانشاه)، برنده (۱۰ بر ۱۰)

فینال: علی اکبر حیدری، برنده – امیرحسین میری (۷ بر صفر)

رده بندی: امیرحسین حسینی – محمد بیرانوند، برنده (حسینی در حالی که یک بر صفر عقب بود ادامه نداد)

محمد یگانه، برنده – سجاد رسولی (۹ بر صفر)

۱۳۰ کیلوگرم:

نیمه نهایی:
پارسا نظری (فارس) – شهاب قوره جیلی (تهران)، برنده (یک بر یک)
مجید علیاری (تهران)، برنده – مهدی نوری (اردبیل) (یک بر یک)

فینال: مجید علیاری – شهاب قوره جیلی، برنده (یک بر یک)

رده بندی: مهدی نوری – مسعود نعمت چکانی ()

پارسا نظری – محمد سروش رنجبر ()

یوسف قادریان، پیام بویری و ابولفصل فلاح دوست هم با وجود پذیرش در شب قبل از مسابقات امروز صبح در مراسم وزن کشی حضور پیدا نکردند.

کشتی‌گیرانی مانند سامان عزیزی، افشین بیابانگرد، رامین طاهری، مهدی علیاری و میلاد خسروی هم در مسابقات شرکت نکردند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *