کریمی: بازی‌ها در نیم فصل دوم سخت تر می‌شود/ نشان دادیم مدعی هستیم

جواد کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد شرایط لیگ برتر باشگاه‌های کشور و عملکرد پیکان اظهار داشت: مسابقات امسال بسیار نزدیک هستند. توجهی به مسائل حاشیه‌ای لیگ ندارم و فقط تیم‌ها را از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌دهم. در حال حاضر ۳ تیم دو باخته هستند و این نشان می‌دهد که تیم‌ها رقابت نزدیکی باهم دارند. 

وی ادامه داد: امسال به تیم پیکان پیوستم و تمرینات خوبی را در کنار سایر بازیکنان این تیم و زیر نظر کادر فنی داشتیم. خوشبختانه شرایط تیمی ما خوب است؛ هم بازیکن باتجربه داریم و هم بازیکن جوان. مدیریت باشگاه حمایت خوبی از تیم ما دارد و همین موضوع موجب دلگرمی ما می‌شود.

پاسور تیم والیبال پیکان عنوان کرد: در هفته گذشته توانستیم یک پیروزی ارزشمند برابر شهرداری ورامین کسب کنیم. ورامینی‌ها از ابتدای فصل به نوعی نتیجه گرفتند که همه آنها را مدعی اصلی قهرمانی می‌دانستند، اما ما توانستیم آنها را شکست دهیم تا نشان دهیم که ما هم جز مدعیان هستیم.

کریمی خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم کار برای تیم‌ها سخت‌تر هم می‌شود، چون همه از هم شناخت پیدا می‌کنند و این موجب می‌شود که تیم‌ها نتوانند به راحتی برابر هم به پیروزی برسند. تلاش ما امسال این است که بتوانیم از نام بزرگ پیکان دفاع و نتایجی درخور شان این تیم پرافتخار کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در ادامه راه هم موفق باشیم و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *