گزارش فارس از خدمات مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران در هفته گذشته از پهن کردن سفره افطاری برای ۴۰۰ نیازمند تا توزیع ۲۵۰ سبد کالا

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) در هفته گذشته خدمات متنوعی به مددجویان این نهاد ارائه دادند.

در ادامه به بیان تسهیلات و خدمات ارائه شده می‌پردازیم.

*بهره مندی ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد رباط کریم از خوان ماه رمضان

فتح الله عزیزی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلامشهر با بیان اینکه علااز افطاری وه بر افطاری ۲۰۰ نفر از مددجویان توسط خیران، اقدامات دیگری برای مددجویان انجام شده است،گفت: ۷۰ سبد کالا به وسیله یکی از خیران بین مددجویان توزیع که برای تهیه هر سبد ۱۳۰ هزار تومان از طرف خیرین هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از خیران دیگر ۶۷۰ پرس غذای گرم بین مددجویان توزیع کرد،ادامه داد: همچنین خیّر دیگری علاوه بر تهیه ۳۸ سبد کالا به قیمت هر سبد ۱۵۰ هزار تومان با خرید یک گوسفند و‌ ذبح آن، گوشت آن را بین خانوارهای تحت حمایت توزیع کرد.

* توزیع ۲۵۱ سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه ۱۴

فرهودی کاردی رئیس کمیته امداد منطقه ۱۴ گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون اقداماتی از قبیل توزیع سبد کالا، توزیع غذای گرم، پهن کردن سفره‌های افطاری، کمک هزینه خرید جهیزیه و ودیعه مسکن برای مددجویان تحت حمایت انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۲۵۱ سبد کالا به همت حامیان و خیران بین خانوارهای طرح اکرام توزیع شد، ادامه داد: این سبدهای کالا که ۱۸ میلیون تومان برای تهیه آنها هزینه شده است شامل برنج، روغن، ماکارونی، خرما، رب گوجه، گوشت و مرغ بود که بین خانواده‌ها توزیع شد.

رئیس کمیته امداد منطقه ۱۴ به دیگر اقدامات انجام شده اشاره کرد و افزود: توزیع ۵۵۰ پرس غذای گرم تهیه شده از طرف خیّران به ارزش پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پهن کردن سفره‌های افطاری برای ۲۵۵ نفر از دیگر اقدامات انجام شده برای مددجویان بوده است.

کاردی، کمک‌های خیران و حامیان برای و تهیه افطار و خرید جهیزیه ۹ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: یک میلیون تومان نیز برای ودیعه مسکن یکی از مددجویان از طرف خیران پرداخت شد.

وی به تعداد حامیانی که در ماه رمضان در پایگاه کمیته امداد منطقه ۱۴ ثبت‌نام کرده اند، اشاره کرد و بیان داشت: ۵۳ حامی جدید برای حمایت از ۵۷ نفر از ایتام و فرزندان محسنین در پایگاه کمیته امداد منطقه ۱۴ ثبت نام کرده‌اند.

*گسترانیدن سفره افطاری سپاه ورامین برای ۴۰۰ نفر از ایتام و خانواده‌های آنها

سلیمان آقایی رنجبر رئیس کمیته امداد ورامین با بیان اینکه با هماهنگی فرمانده سپاه شهرستان ورامین ۴۰۰ نفر از ایتام و خانواده‌های آنها از سفره افطاری بهره مند شدند، گفت: در این مراسم علاوه بر حضور محمودی قائم مقام شهرستان‌های کمیته امداد استان تهران، امام جمعه و دیگر مسئولان شهرستان ورامین حضور داشتند.

وی ادامه داد: هزینه این افطاری ۱۲ میلیون تومان برآورد شده است.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *