۴۰۰ کانون دانشگاهی بسیج اساتید نظاره‌گر تحولات دانشگاه آزاد هستند

روح‌الله سلگی معاون سیاسی بسیج اساتید تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشخص شدن رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتظارات متعدد و فراوانی از دوره جدید دانشگاه آزاد وجود دارد و از آقای دکتر طهرانچی انتظار می‌رود که متحولانه و متهورانه دانشگاه را به مسیر اصیل انقلاب و بر اساس انتظارات و اقتضائات جامعه ساماندهی و بازسازی کند.

وی ادامه داد: در شرایطی که دانشگاه‌های ما باید در مسیر تحول و رسیدن به نسل چهارم دانشگاه‌ها یعنی کار آفرینی بر اساس حل مسائل محلی و منطقه ای و ملی گام بر می داشتند اما متاسفانه سرعت کُند این تحول خصوصا طی سالهای اخیر باعث شده دانشگاه ما در حد کتابخانه ای و پژوهشی باقی بمانند.

سلگی ادامه داد: از مدیریت دانشگاه آزاد انتظار می رود محوریت این تحول را عهده دار شود و با خلاقیت و نو آوری باعث توسعه و تقویت ساختار سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی شود.

 معاون سیاسی بسیج اساتید تهران بزرگ گفت: دانشگاه آزاد باید فراتر از آموزش، پژوهش و کارآفرینی، توسعه را بر اساس آمایش سرزمینی و ظرفیتهای منطقه ای در دستور کار قرار دهد بسیج اساتید در این خصوص با توجه به طرح تاسیس اندیشکده ها و رسالتها و وظایف تعریف شده در این مهم به دانشگاه آزاد کمک کند.

وی افزود: از جناب آقای دکتر طهرانچی انتظار داریم جریان انقلابی متخصص و متعهد را که بعضا دچار انزوا شده اند را با سرعت بکار گیرد.

سلگی تاکید کرد: برخی با نگاههای سیاسی شروع به پیش داوری در خصوص عملکرد آقای طهرانچی کرده اند که ما اعلام می کنیم ۴۰۰ کانون دانشگاهی ما در دانشگاه آزاد تحولات این دانشگاه را به دقت نظاره گر خواهند بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *